Harmonogram Igrzysk Olimpijskich Ateny 2004 z podziałem na obiekty i dyscypliny sportowe

 

Harmonogram Igrzysk

Harmonogram wszystkich wydarzeń XXVIII Igrzysk Olimpijskich w Atenach został zatwierdzony przez MKOl w grudniu 2001 roku. W ciągu 16 dni trwania igrzysk odbyły się konkurencje 28 dyscyplin olimpijskich35 obiektach olimpijskich (za wyjątkiem eliminacji w piłce nożnej, które rozpoczęły się na dwa dni przed oficjalną Ceremonią Otwarcia oraz pierwszych konkurencji strzeleckich - w dniu otwarcia igrzysk).

Uroczysta Ceremonia Otwarcia Igrzysk Olimpijskich odbyła się w piątek 13 sierpnia (g. 21:00-0:00), na Stadionie Olimpijskim w Atenach. Ceremonia Zakończenia Igrzysk Olimpijskich odbyła się w niedzielę 29 sierpnia, również na Stadionie Olimpijskim w Atenach (był to jednocześnie ostatni dzień rozgrywania konkurencji). Poniższa tabela zawiera szczegółowe terminy rozgrywania poszczególnych konkurencji z podziałem na dyscypliny sportowe. Dostępny jest też harmonogram z  podziałem na obiekty.

DYSCYPLINA Śr Cz Pi So Ni Po W Śr Cz Pi So Ni Po Wt Śr Cz Pi So Ni
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
-2 -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Ceremonia Otwarcia/Zakończenia                                      
BADMINTON                  F  F  F                
BASEBALL                              F        
BOKS                                    F  F
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA                                    F  F
GIMNASTYKA SPORTOWA            F  F  F  F      F  F  P          
GIMNASTYKA-SKOKI NA BATUCIE                    F  F                
HOKEJ NA TRAWIE                                F  F    
JEŹDZIECTWO - SKOKI                            F      F    
JEŹDZIECTWO - UJEŻDŻANIE                      F        F        
JEŹDZIECTWO - WKKW                F                      
JUDO        F  F  F  F  F  F  F                  
KAJAKARSTWO GÓRSKIE                F    F                  
KAJAKARSTWO KLASYCZNE                                  F  F  
KOLARSTWO TOROWE                    F  F  F  F  F  F        
KOLARSTWO - WYŚCIG SZOSOWY        F  F      F                      
KOLARSTWO GÓRSKIE                                  F  F  
KOSZYKÓWKA                                    F  
LEKKOATLETYKA                F    F  F  F  F  F  F  F  F  F  
LEKKOATLETYKA - MARATON                        F              F
ŁUCZNICTWO                F  F  F  F                
PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY                                F  F    
PIŁKA RĘCZNA                                      F
PIŁKA NOŻNA                                F    F  
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW        F  F  F    F  F  F  F    F  F  F        
SIATKÓWKA                                    F  F
SIATKÓWKA PLAŻOWA                            F  F        
SOFTBALL                          F            
SPORTY WODNE - PŁYWANIE        F  F  F  F  F  F  F  F                
SPORTY WODNE - PŁYW. SYNCH.                              F    F    
SPORTY WODNE - PIŁKA WODNA                                F      F
SPORTY WODNE - SKOKI        F    F            F    F    F    F  
STRZELECTWO        F  F  F  F  F  F  F  F  F              
SZERMIERKA        F  F  F  F  F  F  F  F  F              
TAEKWONDO                                F  F  F  F
TENIS                      F  F              
TENIS STOŁOWY                    F  F  F  F            
TRIATLON                              F  F      
WIOŚLARSTWO                      F  F              
ZAPASY KLASYCZNE                              F  F      
ZAPASY W STYLU WOLNYM                          F          F  F
ŻEGLARSTWO                      F  F      F  F    F  
DYSCYPLINA Śr Cz Pi So Ni Po W Śr Cz Pi So Ni Po Wt Śr Cz Pi So Ni
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
-2 -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

  Ceremonia Otwarcia/Zakończenia
  Dni rozgrywek
  Dni przed Ceremonią Otwarcia
    F= Finały / P=Pokazy pokonkursowe

wstecz dalej

 
STAT4U